Medarbetare

Anders Niléhn

Journalistik / Marknadsföring

Chefredaktör och ansvarig utgivare för NilehnTeknik, Lantbruksnytt, Conpot och Kanarieöarna Magazine. Arbetar även som frilandsreporter / fotograf åt andra tidningar samt bedriver lantbruk och fastighetsförvaltning. Ekonomi och administration. Marknadsarbeten och försäljning.

Telefon: +46 (0)44 23 71 80
Mobil: +46 (0)70 630 68 77
E-post: anders@agrar.nu

Filip Niléhn

Lantbruk / Reporter

Reporter och testförare för bilar och maskiner samt arbetar även med praktiskt lantbruksarbete.

Telefon: +46 (0)70 614 32 84
E-post: filip@agrar.nu

Lasse Angantyr

Programledare / Reporter

Lantbruksnytt

Telefon: +46 (0) 703-21 42 39
E-post: lasse@agrar.nu

Anna Falk

Programledare / Reporter

Chef Lantbruksnytt

Telefon: +46 (0) 709-11 33 38
E-post: anna@agrar.nu

Marcus Carlsson

Programledare / Reporter

Lantbruksnytt
Telefon: +46 (0) 739-18 05 05
E-post: marcus@agrar.nu

Magdalena Hallquist

Reporter Kanarieöarna Magazine

Telefon: +46 (0) 703-51 81 60
E-post: magdalena@agrar.nu

Paul Baumann

IT-ansvarig / Bildproducent / Reporter

Mobil: +46 (0)70 271 81 22
E-post: paul@agrar.nu

IT-ansvarig
Bildproducent och reporter Lantbruksnytt

Marwin Gripenfrost

Bildproducent / Redigerare / Reporter / IT

Telefon: +46 (0)7 606 606 70
Epost: marwin@agrar.nu

Bildproducent och reporter Lantbruksnytt
Redigerare NilehnTeknik och Kanarieöarna Magazin

Jonna Persson

Redigerare

Telefon: +46 (0)723-73 47 75
Epost: jonna@agrar.nu

Redigerare Conpot

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av kakor. mer information

Dina kakinställningar för denna webbplats är satt till "tillåt kakor" för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för kakor eller om du klickar "Acceptera" nedan så samtycker du till detta.

Stäng